TV Servisi

TV servisi özelinde Televizyon canlı olan bir görüntünün bir yerden herhangi başka bir yere yansıtılması ile görüntüleme sağlayan bir cihazdır. Bu cihazı ilk kez İngiltere' de Loggie Baird icat etmiştir. Yine ilk olarak görüntü de 1926 yılında kendisi tarafından yayınlanmıştır. Uzak ve vizyon kelimelerinin bir araya gelmesi mantığı ile uzaktakini görmek anlamına gelen televizyon genellikle görüntü ve sesleri elektrik sinyaline çevirir ve vericilerin yardımı ile iletir. Sinyallerin iletilmesi ile birlikte televizyonda alıcı sayesinde tekrar görüntü ve sese çevrilir. İnsanların hayatına girdiğinden bu yana, televizyon çok önemli bir yere sahip olmuştur. Elektronik bir cihaz olduğu için, zaman zaman arıza durumları ve bozulma gibi sorunlar yaşanabilir. Bunun için, teknik servis hizmeti almak şarttır. Kendiniz yapmaya çalıştığınız zaman, daha fazla zarar verebilirsiniz. Televizyon hassas bir cihazdır.

Televizyon Arızaları

Televizyonlarda markasına ve modeline göre, pek çok sorun ile karşılaşmak mümkündür. Bu sorunların hepsini detaylı olarak bilmek önemlidir. TV servisi sayesinde bir sorun yaşadığınız zaman, en azından ne olduğu ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Televizyon neden arıza yapar sorusu ile zaman zaman karşılaşmak mümkündür. Bunun sebebi genel olarak elektriksel dalga durumu ile alakalı olabilir. Aynı zamanda yüksek voltaj, sık sık elektrik kesilmesi gibi durumlardır. Televizyon servisi bu konuda profesyonel olarak hizmet sağlar. Ayrıca yaşanabilecek bütün risklere karşı da önlem alarak, engellemeye çalışır. Küçük ve basit tedbirler her zaman çok önemlidir. Elektriğe bağlı olan bütün TV arızalarında mutlaka uzman bir firmadan destek almak çok önemlidir.

TV Servisi Hizmeti

Eğer televizyon da arıza varsa hemen firma ile iletişime geçip, var olan problem hakkında bilgi vermeniz gerekir. Hızlı bir çözüm için yönlendirme ve yapılır. Eğer sorun yerinde çözülecek bir durum ise yetkili olan teknik servis, belirlenen adrese gelerek, yerinde çözüm Hizmeti sunar. Müşterinin onay vermesi ile birlikte, çözüm ve onarım aşamasına geçer. Eğer sorunu yerinde çözmek mümkün değil ise TV servisi onay doğrultusunda götürülür. Tam olarak onarım sağlandıktan sonra teslim edilir. Onay garantisi verilir.

Bunun için size detaylı bilgi verilecektir. Bozulan televizyonlarda genel olarak görülen bir diğer sorunda parçalarda oluşan arızalardır. Böyle durumlarda parça değişimi gerekebilir. Kesinlikle orijinal parça ile değişim yapmak, televizyonun performansı açısından çok önemlidir. Parça değişimi yapıldıktan sonra ve onarım sonrası, bir kez daha test edilir ve müşteriye o şekilde teslimat yapılır. Eskisi gibi sorunsuz çalışması çok önemlidir. İstediğiniz zaman cihazınız size teslim edilir. En çok merak edilen konulardan biri de televizyon tamiri fiyatlarıdır. Bu konuda pek çok faktör etkilidir. Firmaya göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda arıza türünün ne olduğu ya da parça değişimi gerekip gerekmediği de fiyat konusunda son derece önemlidir. Firmamızdan uygun fiyata kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Hızlı Servis Hizmeti

En HIZLI SERVİS çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.

Mükemmel 5 üzerinden 4.9
 • Özel Teknik Servis

  Kombi, Klima, TV ve Beyaz Eşya Servisi, teknisyenlerimiz tüm eğitimleri almış, uzman kişilerden oluşmaktadır.

 • Destek Hattı

  Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

 • Kartla Ödeme İmkanı

  Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

WHATSAPP DESTEK