Bulaşık Makinesi Servisi

Hayatımın vazgeçilmezleri arasında yer alan beyaz eşyalar hayatımız kolaylaştırmaktadır. Onların yokluğu arızalandıkları zaman anlaşılmaktadır. Bulaşık makinesi evlerde, ofislerde, iş yerlerinde olmazsa olmaz denilen eşyalardandır. Her elektronik aletlerin olduğu gibi bulaşık makinelerinde bakımlarının yapılması gerekir. Bulaşık makinesi servisi alanında firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ile makineleriniz güven içinde tamir etmektedir. Kaliteli firmamız ile markası ne olursa olsun her türlü bulaşık makinesinin teknik servisliğini yapmaktayız. Makinenizde meydana gelen arızalanmalara kendiniz müdahale etmeden firmamıza ulaşıp bilgi edinebilirsiniz.

Uzman Kadromuz İle Daima Hazırız

Bulaşık makinesi tamiri için profesyonel bir ekibimiz bulunuyor. Bu sektörde uzun yıllardır var olan firmamız ve alanında uzman olan ekibimiz sizin makinenizi en uygun bir şekilde tamir edecektir. Bulaşık makinenizde herhangi bir arıza ile karşılaştığında firmamız tarafında uygulamakta olan birkaç adım bulunmaktadır. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz. İlk olarak bizi arayarak arıza kaydı oluşturmalısınız. Burada arızanızın ya da sorununuzun ne olduğunu belirlemeniz önemli faktör olmaktadır. Arıza hakkında sorunun ne olduğu çözümlendikten sonra servisimiz en kısa sürede size ulaşır ve tamir için adeta ellerinden geleni yapacaklardır. Bulaşık makinesi servisi hakkında her türlü bilgi ve arıza için bize bir telefon uzağınızda olduğunuzu unutmamanızda fayda var. Bize ulaştığınız takdirde ekiplerimiz sizinle temasa geçecek ve her türlü sorunuzun ortadan kaldırılması için çabalayacaklardır. Müşteri memnuniyeti daima ilk hedefimiz olmuştur.

En Uygun Tamir Fiyatları

Tamir fiyatlarını etki eden birçok etmen bulunmaktadır. Tamir süresi, yedek parça değişimi, işçilik gibi birçok faktör fiyatları etkilemektedir. Ancak piyasa şartlarına bakıldığında firmamız müşterilerine en uygun fiyatları sunmaktadır.

Kaliteli ve Güvenilir Hizmet

Verdiğiniz ücretin karşılığını almak oldukça önemlidir. Kaliteli iş yapılması, arızanın tekrar yaşanmaması için uzman ekip tarafından tamir edilmesi gereklidir. Ustalarımız gerekli eğitimi almış, alanında uzman kişilerdir. Ekiplerimiz tarafından ilk önce tamir tespiti yapılır ve anında çözüm için çalışılır. Tamirat süresini minimum seviyeye çekmek için var gücüyle çalışırlar. Garantili tamirat süresi ile makineniz daima güven içinde emanet edebilirsiniz. Her işi uzmanına bırakmak gerekir. Aksi takdirde hem makinenizden olabilirsiniz hem de yeni bir makine olmak zorunda kalabilirsiniz. Tamirat süresinde önemli konulardan biride yedek parça değişimidir. Parça değişimi gerektiren tamiratlarda önemli olan orijinali ile değişmektir. Bu konuda firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Bulaşık makinesi servisi hakkında bizimle iletişime geçip ön bilgi edinebilirsiniz. Size bir telefon uzaklığında olan firmamız daima yanınızdadır. Bizim için müşterinin görüşü, isteği her zaman önemlidir. Güler yüzlü ve kendini sürekli geliştiren personellerimiz ile tamirat süresini en hızlı ve pratik şekilde yapmak için çaba sarf etmekteyiz. Müşterilerimizin haklarını göz ardı etmeyen ve her zaman ön planda tutan kaliteli, şeffaf, dürüst ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla her zaman hizmetinizdeyiz

Hızlı Servis Hizmeti

En HIZLI SERVİS çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.

Mükemmel 5 üzerinden 4.9
 • Özel Teknik Servis

  Kombi, Klima, TV ve Beyaz Eşya Servisi, teknisyenlerimiz tüm eğitimleri almış, uzman kişilerden oluşmaktadır.

 • Destek Hattı

  Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

 • Kartla Ödeme İmkanı

  Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

WHATSAPP DESTEK