Klima Servisi

Klima yaz kış en çok tercih edilen cihazların başında gelir. İlk günkü performansını bulmak, ilerleyen zamanlarda pek mümkün olmaz. Çalışma sistemine bağlı olarak, toz birikme sorunu, çok fazla görülür. Bu da klimanın arızalanmasına sebep olur. Klima arızaların çok olmasının sebebi, yoğun bir kullanım olmasıdır. Gün içinde çok fazla çalıştığı için, parçalarda ısınma ve buna bağlı olarak, kısa devre oluşur. Bu tip arızalar, elektrik ile alakalı olduğu için, kullanıcıların destek almadan yapabileceği bir iş değildir. Bu yüzden teknik bir hizmet almak gerekir. Bu konuda hizmet veren, pek çok klima servisi vardır. Firmamız kurumsal bir anlayışla hizmet verir, siz de tercih edebilirsiniz.

Klima Arızaları ve Temizliği

Klima arızalarının pek çok nedeni vardır. Uzun süreli kullanım sonucu parçalar eskir ve çalışma düzeni bozulur. Bunun sonucunda da sık sık arızalar meydana gelir. Bu maddiyat olarak sıkıntı yaratır. Eğer klimanın daha uzun ömürlü olmasını ve performansının iyi olmasını istiyorsanız, mutlaka düzenli olarak, bakımlarının yapılması gerekir. Klimalarda filtre özelliği vardır. Zaman içinde kirlenir ve toz birikir. Bu hem performansı etkiler hem de sağlıklı hava akımı oluşmaz. Yani klima bakımları, sağlık açısından da çok önemlidir. Bu yüzden ihmal edilmemesi gerekir. Sene de bir kere yaptırmak yeterli olacaktır. Kaliteli bir klima servisi ile hem klimanızın temizliği hem de bakımını yaptırabilirsiniz.

Klima Arızaları Neden Oluşur?

Klima günümüzde en çok tercih edilen cihazlar arasında yer alır. Yazları sıcak hava bunaltıcı olur ve bunu engellemek, serinlemek için, klima tercih edilir. Klimalar gün içinde yoğun çalışma sonucu, çok fazla efor sarf eder. Buna bağlı olarak toz birikir. Filtreler kirlenir. Klima arızası oluşur. Klima arızaları için teknik bir servisten, uzman ekipler aracılığı ile bu hizmet almak gerekir. Tamiri ve bakımı bir saate yakın bir süre içinde tamamlanır. Klima servisi seçiminde firmaların deneyimli ve tecrübeli olması çok önemlidir. Aynı zamanda kaliteli bir hizmet ve çözüm odaklı bir hizmet verilmesi de çok önemlidir. Bu konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Klima Servisi Ücretleri

Klima servisi ücretleri her firmada değişiklik gösterir. Ücretleri belirleyen bazı faktörler vardır. Arızanın ne olduğu, nasıl bir tamirat yapılacağı gibi detaylar, fiyatları belirler. Firmamız müşteri memnuniyetini düşünerek, her zaman herkese hitap edecek şekilde uygun fiyat teklifleri sunar. Eğer parça değişimini gerekiyor ve bunun yanı sıra bakım ve temizlik gibi hizmetler de isteniyorsa, fiyatlar daha yüksek olacaktır. Yılda bir kere klima bakımı ve temizliği konusunda hizmet alınırsa, arıza sorunu pek görülmez. Periyodik bakımlar, bu tür cihazlarda çok önemlidir. Siz de düzenli olarak klima bakımı yaptırmak, servis hizmeti almak istiyorsanız, firmamızı tercih etme şansınız vardır.

Hızlı Servis Hizmeti

En HIZLI SERVİS çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.

Mükemmel 5 üzerinden 4.9
 • Özel Teknik Servis

  Kombi, Klima, TV ve Beyaz Eşya Servisi, teknisyenlerimiz tüm eğitimleri almış, uzman kişilerden oluşmaktadır.

 • Destek Hattı

  Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

 • Kartla Ödeme İmkanı

  Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

WHATSAPP DESTEK