Hakkımızda

Usta Kombi Klima olarak, beklenenin üstünde hizmet vermek firmamızın en büyük hedefleri arasındadır. Müşteri odaklı çalışmayı hedef edinen, servis işlemlerinde uzman ve belgeli çalışanlarımız ile çıktığımız yolda teknolojiye ayak uyduran ürünlerin sorumluluğu firmamıza aittir.

Usta Kombi Klima teknolojiyi yakından takip ederek, Teknik Servis ile ilgili en yeni araçları kullanmak konusunca hassas bir çalışma sistemine sahiptir. Böylece nitelikli bir düzeyde hizmet sunmak konusunda tüm donanımlara da sahiptir.

Yüksek kalite standartlarında bir Servis hizmetini sizlerle buluşturmak konusunda iddialı bir konumda yer alan Usta Kombi Klima, her zaman profesyonel bir hizmeti sizlerle sunar! Usta Kombi Klima, aynı zamanda uygun fiyatlı hizmetleri de sizlerle buluşturur. Böylece her zaman bütçe dostu bir Teknik Servis hizmetini sunabilen Usta Kombi Klima, ayrıca yaşam alanlarında tahribata neden olmadan da hizmet sunar.

Misyonumuz

Müşterilerimizden tam not alarak, tavsiye ve en çok tercih edilen servis alanına ulaştık. Kısa süre içerisinde kombinizin her türlü işlemlerini tamamlayıp, sorunlarımızı çözüme kavuşturuyoruz.

Vizyonumuz

Yenilikçi bir vizyona sahip olan Usta Kombi Klima, her zaman gelişimci yönü ağır basan bir firma olma gayreti içerisinde yer alır.

Hızlı Servis Hizmeti

En HIZLI SERVİS çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.

Mükemmel 5 üzerinden 4.9
 • Özel Teknik Servis

  Kombi, Klima, TV ve Beyaz Eşya Servisi, teknisyenlerimiz tüm eğitimleri almış, uzman kişilerden oluşmaktadır.

 • Destek Hattı

  Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

 • Kartla Ödeme İmkanı

  Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

WHATSAPP DESTEK