Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinesi servisi, günlük hayatta herkesin evinde bulunan çamaşır makinesi en önemli bir zaruri ihtiyaç olmuştur. Çamaşır makinesi olmadan önce kadınlar biriken çamaşırlarımı elde yıkarlardı. Teknolojinin imkanıyla çamaşır makinesi üretimi ile kadınları büyük bir zorluktan kurtardı. Çamaşır makinesi her yerde bulunan bir eşya değildir. Bu eşyayı genelde beyaz eşya satanlarda bulunur. Marka çamaşır makinesi satan yerlerden de alınır. Beyaz eşya olarak bildiğimiz çamaşır makinesinin kullanımı ve bakımı olsun özen ve dikkat isteyen bir eşyadır. Çamaşır makinesinin kullanımında herhangi bir arıza ve sorun olduğunda çamaşır makinesi servisi olarak bizleri aradığınız takdirde anında gelir makine arızanızı gideririz.

Çamaşır Makinesinin Bakımı

Çamaşır makinenizin bakımı size önerdiğimiz talimatlar ile yaptığınızda daha temiz bir yıkama yaparsınız. Öncelikle çamaşır makinesinin tamburu sıcak ıslak ve karanlık bırakıldığında kötü kokuların oluşmasına neden olur. Kötü kokuları gidermek için çamaşır makinenizi temizliği ve bakımı için yapmamız gerekenler vardır. Öncelikle çamaşır makinenizin temiz mis kokulu olması için ayda bir kez yüksek sıcaklıkta bakım yıkaması yapın. Makinenin içinde çamaşır koymadan en az ayda bir kez 90° ile 95° arasında bakım yıkaması yapmanız tavsiye edilir. Çamaşır makinenizin üst düzeyde temizliği için makinenizin tamburuna, makinesi temizleyicisini boşaltın. Makinenizin programını 90° ayarlayıp bitmesini bekleyin. Herhangi bir sorun olduğunda servisimizi arayın.

Çamaşır Makinesi Servis Hizmeti

Çamaşır makinesi servisi kullanan kişiler yanlış kullanımdan veya teknik arızalar olur. Makineye belli kg ağırlığından fazla çamaşır koyulduğunda makinenin motoruna ve tamburuna zarar verebilir. Çamaşır makinesi genelde banyoya kurulur. Burada nem fazla olduğu için bozulma olasılığı fazla olur. Bu sebeple çamaşır makinenizin evinizde kurulduğu yere dikkat edilmelidir. Çamaşır makinenizin her tür arıza sorunlarında servisimiz sizlere yardımcı olur. Makinanızın tamir konusunda bizlerden hem bilgi alabilir hem de tamir işleminin kısa süre içinde giderebilirsiniz. Çamaşır makinesi servisimiz, sesleri en kaliteli ve en doğru teknik servisi hizmeti sunan firmalar arasında yer almaktayız. Çamaşır makinaları evlerimizin vazgeçilmez beyaz eşya cihazları arasından yer almaktadır. Servisimiz tüm çamaşır makine tamir, bakım ve onarım işlerinde sizlere garantili hizmet sunarız. Servisimiz bünyesinde uzman ekip çalışanlarımızla en kalifiye hizmeti veririz.

Çamaşır Makinesi Servis Önceliği

Çamaşır makinesi servisi olarak müşterilerimizin en ufak bir arıza bildiriminde gereken bilgiyi veririz. Makinenizde sizin çözemediğiniz arıza sorunu ekip çalışanımız yönlendirerek arızanızı kısa sürede yapar. Servisimiz evinizde bulunan beyaz eşyalarınızın arıza ve bakım işlemlerini seri bir şekilde dikkatlice yaparız. Bölge olarak her semtten arıza için arayanlara anında seri şekilde hizmetimizi veririz. Servis uzman ekibimizle çamaşır makinenizde çözülmeyen sorun olduğunda garanti kapsamında arızanızı çözeriz. Makinenizin bozulan bir parçasını garanti kapsamında temin ederiz. Servisimizin servis hizmeti ve diğer hizmetler dahilinde sizlere standart fiyat verilir. Servisimizin önceliği müşterilerimize eşitlik ilkesiyle hizmet vermektir.

Hızlı Servis Hizmeti

En HIZLI SERVİS çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.

Mükemmel 5 üzerinden 4.9
 • Özel Teknik Servis

  Kombi, Klima, TV ve Beyaz Eşya Servisi, teknisyenlerimiz tüm eğitimleri almış, uzman kişilerden oluşmaktadır.

 • Destek Hattı

  Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

 • Kartla Ödeme İmkanı

  Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

WHATSAPP DESTEK