Klima Montajı

Klima kullanımında dikkat edilmesi gereken hayati unsurlar vardır. Firmamız yıllardır sektörde bulunması nedeniyle edindiği tecrübe sayesinde müşterilerine profesyonel hizmet vermeye devam ediyor. Klima sistemini evinde ilk defa kullanacak kişilerin klima montajı sürecinde dikkat etmesi gereken konulardan biri montaj konusunda gerekli işlemleri yapacak profesyonel bir ekiple çalışması olarak karşımıza çıkıyor.

Klima Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Günümüzde klima ürünleri çevre ve sağlık dostu olarak tasarlanıyor. Bu klimaların montajı sırasında firmamız gibi tecrübeli şirketlerle çalışılması sağlık bakımından önemli olan birçok unsurun koruma altına almasını sağlıyor. Klima montajı sürecinde firmamızın yönlendirdiği personel keşif işlemine hemen başlıyor. Bu işlem sayesinde klimanın en doğru yere montaj edilmesini sağlıyor. Profesyonel ekibiyle çalışan firmamız keşif sırasında ilkim şartları, klimanın sağladığı havanın kullanıcının sağlığını pozitif etkilemesi gibi unsurları hesaplayarak montaj işlemini gerçekleştiriyor. Sektörde uzmanlaşmış bir firma olarak keşif işleminin detaylandırılmasının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Çevre ve sağlık dostu klimanızı tam kapasiteyle kullanabilmenizdeki en büyük etmenlerden biri, keşif işleminin sorunsuz tamamlanmasıdır. Bu konuda profesyonel bir firma olarak, sağlığınızı tehlikeye atmayacak ve evde kullandığınız enerjide tasarruf yapacağınız montajlamayı yapıyoruz.

Montaj Hususunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sektörde uzun zamandır varlığını sürdüren ve uzmanlaşmış personelimizle klima montajı hizmeti vermek için evinize geldiğimizde keşik işlemine hızlıca başlıyoruz. Keşif işlemi sırasında klimanın siz müşterilerimize tam performans sağlaması için en uygun alanı bularak montaj işlemini tamamlıyoruz. Montajın yapılabileceği alanın tespit edilmesinde evin bulunduğu yerdeki iklim özellikleri, evin genel alanı ve metrekare bakımından ölçülmesi gibi araştırmalar yapıyoruz. Bu araştırmalarda doğru hesaplamaların yapılması siz kullanıcılarımızın sağlığı bakımından çok önemli. Evin tamamının metrekaresinin doğru hesaplanması montaj yapılacak alanın tespit edilmesinde önemli bir rol oynuyor

Profesyonel Bir Firmayla Çalışmanın Önemi

Montaj sırasında veya sonrasında ortaya çıkabilecek tüm sorunların ortadan kaldırılması için profesyonel ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Klima montajı teknik ve hesaplanarak yapılan bir işlemdir. Bu nedenle profesyonel bir ekibin montajlama işlemleriyle ilgilenmesi çok önemlidir. Sektörde var olan diğer firmaların aksine, işinde uzmanlaşmış personelimiz, çalıştığı müşterilerinden olumlu geri dönüşler almaya devam ediyor. Sektörde yeni yeni türemeye başlamış ve iş tecrübesi yeterli olmayan firmalar nedeniyle mağdur olan klima kullanıcılarının olduğunu tespit ettik. Bu kullanıcıların firmamıza başvurmasıyla montaj işlemini kalite standartlarına uygun şekilde düzeltmesini sağlıyoruz.

Montajı Yanlış Yapılan Klimanın Yaratacağı Sorunlar

Montajın yanlış yapılması sonucu ortaya çıkarabilecek sorunları işinde ustalaşmış firmamızın görüşleriyle sizinle paylaşmak isteriz. Montaj keşif işleminde yapılacak yanlış hesaplamalar nedeniyle klima kullanıcısının sağlığını tehlikeye atan unsurlar ortaya çıkabilir. Klimanın soluduğu havanın homojen bir şekilde evin alanına aktarılması, kullanıcıların sağlığını koruyan etkenlerdendir. İşinde uzman ekibimizin bu konudaki hassasiyeti sayesinde, müşterilerimin olumlu geri dönüşlerini alamaya devam ediyoruz.

Hızlı Servis Hizmeti

En HIZLI SERVİS çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.

Mükemmel 5 üzerinden 4.9
 • Özel Teknik Servis

  Kombi, Klima, TV ve Beyaz Eşya Servisi, teknisyenlerimiz tüm eğitimleri almış, uzman kişilerden oluşmaktadır.

 • Destek Hattı

  Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

 • Kartla Ödeme İmkanı

  Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

WHATSAPP DESTEK