Kombi Tamiri

Kombiler yaz-kış aylarında sıcak su temini temini için kullanılırken, kış ayında ekstradan ısınma ihtiyacımızı karşılarlar. Kombilerde yaz kış ayarında kullanmış olduğumuz vanaların tıkanma sebebinden kış aylarında peteklerin ısınmamasına sebep olabilmektedir. Dönemsel bakımların mutlaka yapılması gerekmektedir. Dönemsel bakımların aksatıldığı zamanlarda Kombilerde arıza oluşmaktadır. Bu arızalar meydana geldiğinde Kombi tamiri servis ücreti dahilinde tamir etmekte ve gerekli kontrolleri yapmaktadır. Olası durumlarda oluşan elektrik arızalarında veyahut yüksek voltaj nedeniyle hassas olduklarından Kombilerinizi arızalanma olasılığı yüksek olup ya da hiç çalışmamaktadır. Deneyimli işinde çok iyi usta olan servis personelimiz ile sizleri gerekli şekilde bilgilendirmekte kombinizdeki arızayı tespit edip tamir etmekteyiz. Ayrıca kombinizin gerekli bakımını yaparak bir dahaki olası arıza durumunun önüne geçmekteyiz. Oluşan kombilerinizin tamirini ve gereken bütün işlemlerini büyük bir ciddiyetle yapıyoruz. Servis personelimiz güler yüzlü işini iyi yapan size gerekli teknik servisi sunmaktadır. Sizlerin beklentilerini en kısa sürede çözüm bulup çözmektedir.

Kombi Tamiri ve Bakım

Kombiler yazın sırf sıcak su kullanımında kullanırız. Uzun süren yaz mevsiminin arkasından kış mevsiminde hem ısınmak hem de sıcak su ihtiyacımızı karşılamak için kullanırız. Sorunsuz bir kış geçirmek istiyorsanız kombilerinizin hem bakımını hem de onarım işlerini yaptırmalısınız. Titizlikle yapılan kombi bakım ve tamir işlerimizi siz müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek derecede sağlamaktayız. Kombi tamiri ve bakımı büyük bir titizlikte yapılmaktadır. Hem elektrikten hem de doğalgaz faturalarınızdan tasarruf etmiş olursunuz. Bakım ve tamiri yapılan kombiler az yakıt tüketmekte ve bulunduğunuz ortamı daha çok ısıtmaktadır. Kusursuz Tamir için bizlerden hizmet alabilirsiniz. Her türlü hizmeti sizlere sunmaktan mutluluk duyarız. Kombi tamiri ihtiyacınıza gerçek kurumsal hizmeti en kısa zamanda siz müşterilerimize vermektedir.

Kombi Neden Arızalanır?

Kombilerini hiç ummadığınız anda arızalanabilir. Bunun sebebi ya bakım yaptırmadığınızdandır veya bakımı yapılmış olsa bile elektronik bir cihaz olduğundan bazı teknik hatalar verebilir. Kombi servisimiz tarafından en ince ayrıntısıyla hatanın nereden geldiği tespit edilip en kısa sürede sizlere hizmet vermekteyiz. Sizde teknik destek için firmamızdan güvence altında hizmet alabilirsiniz. Kombiniz normalden fazla sesli çalışabilir. Çalışma esnasında sürekli patlamalı bir şekilde yanıp ısıyı normalden fazla verebilir. Sıcak su vermeyebilir. Petekleriniz hiç ısınmıyor veya az ısı veriyor olabilir. En tehlikelisi de Kombinizde gaz kaçağı olabilir.

İşte yukarıda saydığımız durumlardan bir veya bir kaçı olduğunda kombi servislerinden destek almalısınız. Kombi tamiri seçerken ise güvenilir olması çalışanların her marka kombi modelinde iyi anlıyor olması ayrıca yetki belgesine sahip olması müşteri memnuniyetini ön planda tutması gerekir. İşte biz bütün bu özelliklere sahip bir firmayız. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan sizin güvenliğiniz ve huzurunuz için vermiş olduğumuz hizmetlerde sınır tanımıyoruz. Personelimiz kombinizi tamir ederken sizin kadar cihazınıza hassas davranacak ekonominizi kendi ekonomisi gibi düşünerek hareket edeceklerdir. Kombinizle ilgili yaşadığınız tüm sorunlarla yakından ilgileniyoruz bizimle iletişime geçerek güvenilir ve sağlıklı şekilde hizmet almaya sizleri davet ediyoruz. Kombi tamir işi bizim işimizdir. Kombilerinizin ilk günkü gibi çalışmasını sağlıyoruz.%100 müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sizlerde bizim güvenilir hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz.

Hızlı Servis Hizmeti

En HIZLI SERVİS çözümleriyle, aynı gün içerisinde adresinizdeyiz.

Mükemmel 5 üzerinden 4.9
 • Özel Teknik Servis

  Kombi, Klima, TV ve Beyaz Eşya Servisi, teknisyenlerimiz tüm eğitimleri almış, uzman kişilerden oluşmaktadır.

 • Destek Hattı

  Servis öncesi ve sonrası uzman ekibimizden destek alabilirsiniz.

 • Kartla Ödeme İmkanı

  Servis işlemi sonunda kapıda kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz.

 • %100 Müşteri Memnuniyeti

  Tüm çalışmalarımızı müşteri memnuniyeti kapsamında gerçekleştirmekteyiz.

WHATSAPP DESTEK